Jak to funguje?

Výsledky na investicích do úvěrů Acema

10,9% p.a.
průměrný výnos
2 744
počet investorů
381mil.
objem úvěrů
97%
objemu úvěrů proinvestováno
Informace o řízení rizik a scoringový model zde.

Jak začít investovat?

Registrace na portále

Pro to, abyste mohli investovat do vybraných českých firem, které chcete vrámci Acema investic podpořit, je třeba se zaregistrovat na investičním trhu Bondster. Zvládne to každý a netrvá to více než 10 minut.

Dobití účtu převodem

Ještě předtím, než začnete vybírat firmy, které podpoříte, je potřeba mít na účtu peníze. Jak to uděláte? Běžným převodem. Návod, jak převést peníze, naleznete ZDE . Převod mezi bankami v Česku trvá obvykle do druhého dne.

Výběr úvěru

Pokud už máte peníze připsané, můžete začít vybírat, které firmy z Acema investic podpoříte svojí investicí. A podle čeho zvolit? To je jednoduché, klikněte na detail úvěru a porovnejte firmy nejen podle úroku, ale také podle zajištění.

194 úspěšně profinancovaných úvěrů

Michal Šrámek

Je zahradnická firma zabývající se pěstováním a prodejemrostlin. Od roku 2018 provozuje květinářství, kde prodávajíjejich vypěstované rostliny, zároveň nabízí čerstvě řezanékvětiny a s tím související svatební, dárkovou a smutečnívazbu. Dále nabízejí originální aranžmá a sezónní dekorace,drobné dárkové předměty, keramiku a zahrádkářské potřeby.Zavedením vlastního e-shopu společnost dosáhla téměř100% navýšení obratu.Úvěr bude využit na nákup rostlin v Holandsku, určených prorozšíření sortimentu v e-shopu a zároveň jeho technickévylepšení.Toto technické vylepšení by mělo vést k automatizaciobjednávkového procesu.

Výše úvěru:
165 000 Kč
Délka úvěru:
36 měsíců

David Engel

David Engel provozuje restauraci Do prkýnka od roku 2012a zároveň se věnuje zaškolování gastro provozů prospolečnost Montycon, se kterou spolupracuje přes 16 let.Kvalita nabízených jídel a rozsah doprovodných činnostípomohly společnosti přenést se přes covidempoznamenaný rok 2020 bez větších problémů.Finance z úvěru budou použity na nákup vozu, prozajišťování cateringových služeb. Tento další směrpodnikání pomůže společnosti diverzifikovat riziko výpadkupříjmů a do budoucna zvýší obrat i zisk společnosti.

Výše úvěru:
200 000 Kč
Délka úvěru:
48 měsíců

M.P.E.O. HK s.r.o.

M.P.E.O. HK s.r.o. je společnost, která 5 let vede účetnictví aekonomiku pro 27 firem. Společnost zaměstnává 1zaměstnance a 4 kolegy na OSVČ.Úvěr bude použit na provozní financování. Společnostpotřebuje překlenout období, kdy klienti postižení krizícovid-19, hradí faktury se zpožděním.Vzhledem ke vztahům se svými dlouholetými klienty, jevelký předpoklad pro budoucí spolupráci a jejíhorozšiřovaní.

Výše úvěru:
110 000 Kč
Délka úvěru:
36 měsíců

Máte zájem o firemní financování?
Zažádejte o úvěr ještě dnes!

schválení do 48 hodin • načerpání do týdne

Proč investovat na Bondster

On-line založení
účtu do 3 minut

Investice v EUR bez
poplatků

Žádné vstupní
poplatky